Angela Similea - De Dragul Tău (Vinyl, LP, Album) download full album zip cd mp3 vinyl flac


Download Angela Similea - De Dragul Tău (Vinyl, LP, Album)
1988
Label: Electrecord - ST-EDE 03436 • Format: Vinyl LP, Album • Country: Romania • Genre: Pop • Style: Schlager, Vocal

Vanzator premium. Urmarit de 1 utilizator. EDC Livrare gratuita la comenzile de peste 75 lei. Liciteaza si tu! Urmarit de 2 utilizatori. Livrare gratuita la comenzile de peste lei.

Caseta audio: Angela Similea Album) Lumea meaoriginala, stare foarte buna. Caseta audio: Angela Similea - Sa mori de dragoste ranita - originala. Inchide Favorite. Produsul a fost adaugat cu succes in lista de produse favorite. Ok, inchide. Produsul a fost sters cu succes din lista de produse favorite.

Inchide Cos de cumparaturi. Produsul a fost adaugat cu succes in cosul Album) de cumparaturi. Sunday 3 May Monday 4 May Tuesday 5 May Wednesday 6 May Thursday 7 May Friday 8 May Saturday 9 May Sunday 10 May Monday 11 May Tuesday 12 May Wednesday 13 May Thursday 14 May Friday Album) May Saturday 16 May Sunday 17 May Monday 18 May Tuesday 19 May Wednesday 20 May Thursday 21 May Friday 22 May Saturday 23 May Sunday 24 May Monday 25 May Tuesday 26 May Wednesday 27 May Thursday 28 May Friday 29 May Saturday 30 May Sunday 31 May Monday 1 June Tuesday 2 June Thursday 4 June Friday 5 June Saturday 6 June Sunday 7 June Monday 8 June Tuesday 9 June Monday 15 June Tuesday 16 June Wednesday 17 June Friday 19 June Saturday 20 June Sunday 21 June Monday 22 June Tuesday 23 June Wednesday 24 June Thursday 25 June Friday 26 June Saturday 27 June Sunday 28 June Monday 29 June Tuesday 30 June Wednesday 1 July Thursday 2 July Friday 3 July Saturday 4 July Sunday 5 July Monday 6 July Tuesday 7 July Wednesday 8 July Thursday 9 July Friday 10 July Saturday 11 July Sunday 12 July Monday 13 July Tuesday 14 July Wednesday 15 July Thursday 16 July Friday 17 July Saturday 18 July Cautari asemanatoare: angela similea in categoria Muzica angela similea in categoria Carti - Muzica - Filme angela similea Angela Similea - De Dragul Tău (Vinyl categoria Sport, timp liber, arta.

Doresti sa salvezi aceste criterii de cautare? Salveaza cautarea Vezi cautarile salvate. Cautarea este salvata Sterge din cautari favorite Vezi cautarile salvate. Vazute recent Anunturi favorite 0 Cautari favorite 0. Anuntul acesta nu mai este disponibil. Cum cel mai probabil produsul a fost deja vandut, sa ne bucuram o clipa pentru vanzator. Si acum te invitam sa reiei cautarea, Angela Similea - De Dragul Tău (Vinyl. Poti gasi anunturi similare din aceeasi categorie. Cautarea a fost salvata Bravo.

Anuntul este acum salvat in in lista ta de favorite Important si util: Pentru a salva permanent anuntul trebuie sa fii logat in contul tau OLX. Intra in cont sau Creeaza cont. Salveaza ca favorit Nu, multumesc. Cauti un loc de munca? Gaseste-l aici in peste Seteaza o parola pentru contul tau Care sunt beneficiile unui cont pe OLX? Poti adauga anunturi rapid, fara confirmare pe email, Poti accesa usor contul si anunturile tale oricand, Poti modifica rapid setarile contului sau anunturilor tale Continua cu contul Facebook Seteaza parola.

Beneficiile crearii unui cont pe OLX: Poti trimite rapid mesaje catre orice anunt Ai toate conversatiile salvate intr-un singur loc Ai acces la toate functiile contului OLX. Intra in cont Creeaza un cont Continua cu contul Facebook. E-mail din contul OLX. Ai uitat parola?


Sitemap

Mörder Pt. IV - Azoikum - Anthropophagy (CDr, Album), Red Light - U2 - War (CD, Album), London Grammar - Shyer (File), Gaining Momentum, Divine (Original Extended Mix) - Umaro - Divine (File, MP3), 06 - CRZKNY - Meridian (CD, Album), Base-Bol, The Idol

9 comments

  1. referencing Angela Similea, Cass, Album, RE, STC nelanelenlaking.ldinsisinymemnamarmesuvastlerbman.co is the casette version of "De dragu ltau" LP. which was released in autumn "Flacare nestinesi iubiri" is a completely different LP and has a a different casette.
  2. Explore releases from Angela Similea at Discogs. Shop for Vinyl, CDs and more from Angela Similea at the Discogs Marketplace. Angela Similea: De Dragul Tău (Album) 7 versions Angela Similea ‎ (LP, Album, Mono, RE + LP, Album, RE + LP, Album, R) Electrecord: EDE / ST-EDE / ST-EDE Romania:
  3. Cumpara Ovidiu Komornyk& Angela Similea - De dragul tau (CD) de la eMAG! Ai libertatea sa platesti in rate, beneficiezi de promotiile zilei, deschiderea coletului la livrare, easybox, retur gratuit in 30 de zile si Instant Money Back.5/5(1).
  4. "Lumea mea": Revenirea în atenția publicului și media ( - ) Plecarea în America și noul album ( - prezent) Viața personală. Prima căsătorie a fost cu Andi Constantin, electrician de meserie, de care s-a despărțit rapid pentru a se căsători cu chitaristul Sorin Movileanu. În timpul acestui mariaj, Angela Similea a devenit pentru prima oară mamă, născându-l pe Sorin.
  5. Cel mai recent album de studio al lui Similea este De dragul tău în colaborare cu Ovidiu Komornyik, lansat în anul Între anii și a lansat patru compilații de hituri prin casa de discuri Ovo Music - două albume cuprinzând înregistrări din perioada anilor și, două albume, înregistrări din perioada anilor
  6. Vrei Angela Similea? Pe nelanelenlaking.ldinsisinymemnamarmesuvastlerbman.co cumperi online Muzica cu reducere si livrare gratuita din stoc. Cumpara acum, % sigur prin Garantia de Livrare.
  7. Cea mai iubită din muzica ușoară românească, Angela Similea va scoate un nou album la 71 de ani! Este primul disc de studio din ultimii zece ani. “De dragul tău” () s-a bucurat de mult succes. VIDEO EXCLUSIV/ Nepoții lui Marius Țeicu au lipsit de la înmormântare. Le-au adus un psiholog pentru a le explica dispariția mamei.
  8. [ ] În clipa ce a deschis poarta zilei de 9 Iulie, chiar la miezul nopții, am primit un dar special, prin VOCEA extraordinarei soprane Angela Gheorghiu: am ascultat și am vibrat cu lacrima încă odată: “Tatăl nostru” (Anton Pann), alături de Corul Madrigal, dirijat de Marin Constantin.
  9. Angela Similea Lumea mea - piese album: Voi canta, Vreau ziua ce o sa vina, Cuvantul tau, Am viata mea, Iubesc aceasta zi, Dupa noapte vine zi, Mi-ai spus adio, Te-as alege din nou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *